Opis nieruchomości
OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE !
Na sprzedaż dom przy lesie pod Środą Śląską w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 93,78m2. Dom usytuowany na działce 1000m2 gdzie mamy możliwość zrobienia wymarzonego ogrodu.
Dużą zaletą tego projektu jest dodatkowy pokój, który mieści się na parterze. Dom ocieplony, nieotynkowany, poprowadzona instalacja elektryczna, na ścianach tynk gipsowy, okna PCV trzyszybowe, zamontowane rolety mechaniczne oraz elektryczna w salonie. Ocieplone poddasze. W garażu brama otwierana na pilota oraz dodatkowe drzwi od strony ogrodu.
Dodatkowe prace jakie należy wykonać:
wylanie podłóg (można poprowadzić ogrzewanie podłogowe), instalacji wodno-kanalizacyjnej, podłączenie do wody, wykonanie i podłączenie szamba, schody, zainstalowanie pieca, elewacji domu, ogrodzenie z bramą wjazdową.
Spokojna okolica, zabudowa jednorodzinna, blisko lasów obfitujących w grzyby.
Na dom składa się:
PARTER:
- salon z jadalnią 24,08 m2 z wyjściem na taras i ogród
- kuchnia 7,21 m2
- pokój 11,16 m2
- łazienka 3,02 m2
- spiżarnia 1,16 m2
- wiatrołap 3,30 m2
- hol 6,07 m2
- garaż 21,04 m2
- pomieszczenie gospodarcze 5,20 m2
PODDASZE:
- pokój 9,22 m2
- pokój 9,22 m2
- pokój 8,00 m2
- korytarz 4,04 m2
- łazienka 5,12 m2
- pralnia/suszarnia 2,18m2
Zalety lokalizacji:
- tereny zielone
- 2 km do stacji kolejowej - 30 min do Wrocławia, 20 min do Legnicy
- sklepy, przedszkola, szkoła
- 9 min samochodem do Środy Śląskiej - dostępna również komunikacja podmiejska
- Średzki Park Wodny
Warto z nami współpracować ponieważ:
- doradzimy Tobie przy wszelkich formalnościach (doradztwo finansowo - kredytowe)
Zainteresowała Cię oferta? Zapraszam do kontaktu i prezentacji.
*Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66§1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.